Ftesë nga MUZEU DHE KOMUNA E KËRÇOVËS

MUZEU DHE KOMUNA E KËRÇOVËS
==============================
Të shtunën në ora 18:00

Organizojnë takim përkujtimorë kushtuar 100 vjetorit të ndërrimit jetë të babajt të kombit

I S M A I L Q E M A L
===================================

Takimi do të mbahet te Hotel Restorant
,,Arabella,, më 28.09.2019,e shtunë ora 18:00.Janë të ftuar të marrin pjesë mësues e profesorë në pension e që tërë jetën ia kushtuan mësimit e arsimimit të gjeneratave të reja…..

Ju presim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *