Bayerni e Leipzigu ndajnë pikët në kryendeshjen e javës në Gjermani

Bayerni dhe Leipzigu kanë barazuar pa gola në kryendeshjen e javës së 21-të në Bundesligë.

Bavarezët dominuan në fushë duke krijuar më shumë raste, por që në fund ekipet që po luftojnë për titull mbetën baras.

Bayerni mbetet lider me 43 pikë në tabelë e Leipzigu e ndjek pas me një pikë më pak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *