Lajmerim nga Restorantet Dardania Balkan, vendim bashkë me Darsmorët!

Lajmerim nga Restorantet Dardania Balkan
Vendim bashkë me Darsmorët!

Darsmat për 95% janë shtyerë për 2021
2% janë anuluar (kaparat janë këthyer)
3% peng i Muzikanve .

Duke e parë gjendjen në Vendlindje dhe në mergim bashkë me dasmorët vendosem të mos realizohen Darsmat këtë verë arsyet janë
Corona Virus..!

Nje pjesë e Mergimtarve kanë anuluar pushimet shkaku Covid 19
Pjesa me e madhe e dasmorve skan mund mu pregadit per darsmat e tyre shkakut Covid 19.

Nje kohosish e falimenderojm Firmen e kamerrave KASTRIOTI (Naser Bekteshi) i cili po ashtu pajtohet dhe oferten e 2020 e shtym per 2021 keshtu qe per 2021 inqizimi dot jetë falas për klientet ton!

Me shumë respekt i juai Dardania Ballkan


Kastriot Iseini

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *