10 vende që nuk i shpjegon dot shkenca, por që në fakt ekzistojnë

Ka shumë vende në planetin tonë për të cilat shkenca nuk ka një shpjegim. Vende që…

Xhaminë më të madhe në botë po e ndërton Kina

Kina po ndërton xhaminë më të madhe në kontinentin Afrikan, edhe pse gjithnjë është akuzuar për…

Horoskopi Ditor 25.01.2019

Horoskopi Janar 2019

Dashi 21.03-20.04 Idetë tuaja nuk janë shumë të popullarizuara. Njerëzit së fundi janë detyruar të ndjekin…

Car Putini IV ndjek Stalinin dhe fillon përsëri nga Gjermania

Presidenti rus është betuar me mandatin e tij të katërt. Ka shumë nyje që duhet të…

Mënyra si uleni, tregon shumë për karakterin tuaj

Besojeni ose jo, trupi mund të zbulojë shumë anë të karakterit të njeriut, sidomos atëherë veprimet…