Sylvester Stallone është gati të risjellë “Cobra” si serial televiziv

Aktori i famshëm Sylvester Stallone u shfaq në festivalin e Kanës më 24 maj për premierën…

Kurorëzohen Alban Skenderaj dhe Miriam Cani

Këngëtarët Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kanë kurorëzuar lidhjen e tyre 12 vjeçare. Këtë e ka…

Publikohet kënga më e re e këngëtarit kaq të dashur për publikun kërçovar

Publikohet kënga më e re e këngëtarit  kaq të dashur për publikun shqiptar, Duli. Një bashkëpunim…

Duli së shpejti me këngë të re…

Këngëtari kërçovar Duli do të vijë së shpejti me Video-klipin e ri  që është duke bërë…

Mos e humbisni super-klipin e Bebe Rexhës i cili sapo doli

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri të paralajmëruar javë më parë. “Last Hurrah” quhet kënga…

“Shoku im” kënga e re e Uran Dervishit

Për tekstin dhe muzikën e “Shoku im” është kujdesur Naim Gjoshi, Orkestrimi: Adis Ismaili, Regjia: Rrahim…

Shfaq Zonjën e Parë duke kërcyer nudo në Shtëpinë e Bardhë, mediat amerikane dënojnë reperin

Reperi i famshëm T.I është rikthyer në vëmendjen e të gjithëve por fatkeqësisht jo në një…

Fustani i nusërisë, modeli perfekt për fizikun tuaj

Zgjedhja e fustanit të nusërisë është një ndër momentet më emocionuese në përgatitjen e dasmës. Është…

Kush shkëlqeu në tapetin e kuq të “MTV VMA 2017”?

Nuk mund të themi se ishte një mbrëmje për t’u mos harruar pasi shfaqja e “MTV…

Lumi dhe Dhurata risjellin “Simpatinë” e Edonës dhe Memlit

Është lansuar bashkëpunimi mes Lumi B dhe Dhurata Dorës, një ripërpunim i këngës së Edona Llalloshit…