Titulli nën kampion i Shutovës nuk është pak!

Duke patur parasysh se si ishte fillimi i kampionatit shtetror në volejboll i ekipit të Shutovës,…

Vëllazërimi me fitore spektakulare enkas për tifozët mbylli kampionatin !

Kërçovë : Vellazerimi 4 – 1 Teteksi Autore te Golave : Sherif Rexhepi x2, Mergim Dani…

Gjysmëfinalja e Europa League, tifozët e Eintrachtit heqin ulëset

Mbrëmjen e së enjtes u luajtën ndeshjet e para të turit të gjysmëfinaleve të Europa League,…

600 herë Messi, të gjithë në këmbë për gjeniun e futbollit!

Brilant, i jashtëzakonshëm! Kanë mbaruar epitetet për të përshkruar madhështinë e asaj që Lionel Messi dhuron…

EUROPA LEAGUE: Skuadrat londineze nuk gabojnë në sfidat e para gjysmëfinale

Arsenali hodhi një hap drejt finales së Europa Leagues në Baku, pasi mposhti në “Emirates Stadium”…

Formacioni i ri i Bayern Munchen pas “revolucionit”

Pasi u eliminua shumë shpejt nga Champions League dhe duke pasur vështirësi për të kapur vendin…