PSE IKIN TË RINJTË NGA VENDI? Në Mbrëmje me Agim Poshka

Teme e rendesishme. Mendime te vlefshme. Duhet te bisedohet sa me shpesh e sa me hapur per ceshtjet qe na brengosin. Shkruan Ilir Zenku

Te ftuar:

Prof. Rizvan Sulejmani,

Prof. Nasir Selimi,

Prof. Ali Pajaziti,

Ambasadori Muhamed Halili dhe

nenkryetari i Parlamnetit Studentor prane UEJL z. Fuad Jonuzi.

https://youtu.be/XO6BXtCt-1s

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *