Atë që e premtojmë edhe e realizojmë. Postim na Arbër Ademi

https://www.facebook.com/Bashk%C3%AB-828377153946214/

Ja si do të duket objekti i ri shkollor në Reçicë të Vogël, komuna e Tetovës!

Të arriturat e shqiptarëve mbajnë vulën e BDI-së dhe të Ali Ahmetit.

✅ Atë që e premtojmë edhe e realizojmë.

Kështuqë, ju njoftoj se do kemi objekt të ri shkollor për nxënësit në Reçicë të Vogël, komuna e Tetovës dhe objekt të ri shkollor për nxënësit e fshatit Bllacë.

Ditë të mira po vijnë për nxënësit e fshatit Bllacë, të cilët nuk do të kenë nevojë më të kalojnë kufirin, por do ta ndjekin mësimin në objektin e ri shkollor, i cili do të ndërtohet në një afat sa më të shpejt.

Gjithashtu, mësimin do ta ndjekin në kushte më të mira, sipas standarteve evropiane edhe nxënësit e SHFK “Naim Frashëri” në Reçicë të Vogël, komuna e Tetovës.

Ashtu siç kemi thënë, krijimi i kushteve më të mira për mësim për nxënësit tanë është prioritet i ynë, andaj dhe ky mision nuk mbaron këtu.

Ata të cilët nuk kan kapacitet, vizion dhe ide, sigurisht se nuk u mbetet tjetër, përveçse të kritikojnë kur bëhen punë të mira. Ne mbetemi të fokusuar në realizimin e kërkesave dhe nevojave të qytetarëve, maksimalisht të angazhuar për përmirësimin e standardit jetësor.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/82929894_2580121435564864_2601468803653042176_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=OxuHtxO0lYsAX-RyWbE&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&_nc_tp=1002&oh=86adc7a7002255d639d3453656dcdc88&oe=5E943F39

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *