Grubi: Vendimi është marr, BDI do të dal e vetme në zgjedhje

Asnjë nga partitë shqiptare në opozitë, e vetme nuk mund të fitojë ndaj BDI-së, thekson Artan Grubi, i cili potencon edhe njëherë se BDI do të dal e vetme në zgjedhje. Sipas tij edhe po të bashkohet opozita shqiptare, përsëri nuk fiton dot ndaj BDI-së. Opozita, thotë Grubi, tenton të hedh poshtë të arriturat e BDI-së, dhe jo të ndërtojë një ofertë konkrete se si do i bëjnë punët më mirë.

Në emisonin RRUGA DREJT në AlsatM

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *