Pishinë të mbyllur edhe në Kërçovë, nesër nisin punimet

Sot në Kërçovë, për të njoftuar kryetarin e Komunës së Kërçovës z. Fatmir Dehari dhe qytetarët e Kërçovës se nesër e martë me fillim prej orës 14:00 do të vendoset gurthemeli për pishinën e qytetit”, njofton kështu zv.drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Izmit Nura në një postim në Facebook.

Ky investim nga agjencia për rini dhe sport me vlerë prej 41.000.000 milion denar do të realizohet me një dinamik punuese që do zgjas 18 muaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *