Kur bukuria nuk njeh moshë! VIP-at që janë bërë më të bukura gjatë plakjes

Ka shumë të famshëm që janë në një ndjekje të vazhdueshme për rininë e përjetshme.

Por femrat nga përpilimi ynë nuk janë aspak njëra prej tyre. Këto femra e shohin moshën e tyre si vetëm një numër në pasaportat e tyre dhe bëhen edhe më të bukura ndërsa plaken.

Bright Side admiron mençurinë dhe hirin e këtyre femrave dhe mund të deklarojmë me besim se bukuria nuk njeh moshë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *